Fr. Olaf Bochnak OFM

Gwardian klasztoru w Martin Coronado

ur. 11.02.1970 w Nowym Targu, woj. małopolskie.
Wstąpił do Zakonu Braci Mniejszych 06.09.1992. Święcenia kapłańskie przyjął 5.06.1999. Obecnie w Maciaszkowie pełni funkcję gwardiana i ekonoma. Kapelan szpitala i domu spokojnej starości. Dyrektor Polskiej Szkoły Sobotniej.

W Argentnie od 2005 roku.

Fr. Jerzy Twaróg OFM

Wikary, Rektor Polskiej Misji Katolickiej w Argentynie

ur. 11.09.1967 w Nowym Targu, woj. małopolskie. Do Zakonu Braci Mniejszych wstąpił 08.09.1986. Święcenia kapłańskie przyjął 12.06.1993. W Maciaszkowie pełni funkcję wikarego klasztoru. Kapelan cmentarza i szpitala.   Z ramienia Episkopatu Polski pełni funkcję Rektora Polskiej Misji Katolickiej w Argentynie od 2007 roku.

W Argentynie od 1996 roku

Fr. Piotr Kotyła OFM

Duszpasterz.

ur. 16.02.1933 w Lotyczynie, woj. lubelskie. Wstąpił do Zakony Braci Mniejszych dnia 28.08.1950. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk kardynała Karola Wojtyły dnia 26.02.1960. W klasztorze pełni funkcję bibliotekarza.
W Argentynie od 1974 roku.

Fr. Herkulan Wróbel OFM

Duszpasterz.

ur. 08.03.1934 w Wierzchowiskach, woj. Śląskie. Do Zakonu Braci Mniejszych wstąpił 30.08.1951. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk kardynała Karola Wojtyły dnia 26.02.1960. W klasztorze pełni funkcję archiwisty.
W Argentynie od 1966 roku.

Fr. Seweryn Matyasik OFM

Duszpasterz.

ur 21.07. 1973 w Rabce, woj. małopolskie. Do zakonu wstąpił 06. 09.1992. Święcenia kapłańskie przyjoł 5 czerwca w 1999 roku. W Buenos Aires pełni funkcję duszpasterza. po 14 latach pracy w Argentynie w 2015 r. pracował w Ekwadorze.

W Argentynie od 2018 roku.

Współbracia pracujący w Misiones

Fr. Sylwan Jędryka OFM

ur. 31.10.1967 w Koniecpolu, woj. śląskie. Do Zakonu wstąpił 08.09.1986. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 04.10.1991 roku. 

Gwardian w klasztorze Puerto Libertad i proboszcz w parafii Sagrado Corazon de Jesus.

W Argentynie od 1998 roku.

Fr. Florencjusz Grabarczyk OFM

ur. 02.10.1974 w Łączycy, woj. Łódzkie. Do Zakonu wstąpił 16.09.2001 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 19.06.2008

W klasztorze i parafii pełni funkję wikarego.

W Argentynie od 2011 roku.

Fr. Beniamin Synycja OFM

ur. 13.03.1990 w Kamieńcu Podolskim. Do Zakonu Braci Mniejszych wstąpił 21.09.2008. Święcenia przyjął dnia 18.06.2016 roku.
W Argentynie od 2018 roku.

Parroquia Sagrado Corazon de Jesus
C. Córdoba 326 (3374)
Puerto Libertad
Pcia. Misiones, Diec. Puerto Iguzau


tel/fax: 03757 496164